Forum www.szkolaaniolkowidiabelkow.fora.pl Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Przemowa powitalna

Odpowiedz do tematu    Forum www.szkolaaniolkowidiabelkow.fora.pl Strona Główna » Ghost Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Przemowa powitalna
Half Princess
Nauczyciel

Dołączył: 14 Paź 2007

Post Przemowa powitalna
Witam. Jestem opiekunką tegoż jakże utalentowanego domu. Niestety, dyrekcja mogła pomylić się przy przydziale... W tym domu pozostaną tylko najwytrwalsi! Nie tolerujemy leniów, mądral i zarozumialców. Także dowcipy powinny znajdować się w granicy dobrego smaku. Każdy duszek powinien skoncentrować się na matematyce i językach obcych, nie lekceważąc oczywiście innych przedmiotów. Po około dwóch tygodniach każdy duszek przejdzie próbę. Do próby można podejść dwa razy. Osoby, którym uda się za pierwszym lub drugim razem przejść przez próbę zostaje w domu. Jeśli nie uda sie mu- wylatuje z domu i musi zapisać się spowrotem. Do duszków, diabełków, bądź aniołków.

Bo o honor duszków trzeba dbać!

Będziemy też zakładać tematy takie jak "krzyżówki", czy "rebusy". Każdy z was będzie mógł tam wkleić utworzone PRZEZ SIEBIE łamigłówki. Liczę na waszą uczciwość. Inni będą rozwiązywać Smile. Przypominam: Każdy duszek musi stosować sie do regulaminu! W razie jego złamania nie będę pobłażliwa! Szlabany, punkty... różnego rodzaju kary.
Nic nie mam już do was. Mogę powiedzieć tylko tyle: Do widzenia ^^.
Half Princess

Czw 20:59, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu    Forum www.szkolaaniolkowidiabelkow.fora.pl Strona Główna » Ghost Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: